حیات طیبه

السلام علیک یاعصمت الله الکبری فاطمه الزهرا(سلام الله علیها)

حیات طیبه

السلام علیک یاعصمت الله الکبری فاطمه الزهرا(سلام الله علیها)

حیات طیبه

خداى را سپاس که براى حکمش برگرداننده‏ اى،و براى بخشش بازدارنده‏ اى و همانند ساخته‏ اش ساخته هیچ سازنده ‏اى نیست،و او سخاوتمند وسعت ‏بخش است،او خدایی است که معبودی جز او نیست، دانای آشکار و نهان است،و او رحمان و رحیم است! حاکم و مالک اصلی اوست، از هر عیب منزّه است، به کسی ستم نمی‌کند، امنیّت بخش است، مراقب همه چیز است، قدرتمندی شکست‌ناپذیر که با اراده نافذ خود هر امری را اصلاح می‌کند، و شایسته عظمت است؛ خداوند منزّه است از آنچه شریک برای او قرارمی‌دهند!او خداوندی است خالق، آفریننده‌ای بی‌سابقه، و صورتگری (بی‌نظیر)؛ برای او نامهای نیک است؛ آنچه در آسمانها و زمین است تسبیح او می‌گویند؛ و او عزیز و حکیم است! نیکی، (تنها) این نیست که (به هنگام نماز،) رویِ خود را به سوی مشرق و (یا) مغرب کنید؛ بلکه نیکی (و نیکوکار) کسی است که به خدا،و روزرستاخیز،و فرشتگان، و کتاب (آسمانی)، و پیامبران، ایمان آورده؛ و مال (خود) را، با همه علاقه‌ای که به آن دارد، به خویشاوندان و یتیمان و مسکینان و واماندگان در راه و سائلان و بردگان،انفاق می‌کند؛ نماز را برپا می‌دارد و زکات رامی‌پردازد؛ و (همچنین) کسانی که به عهد خود به هنگامی که عهد بستندوفا می‌کنند؛ و در برابر محرومیتها و بیماریها و درمیدان جنگ،استقامت به خرج می‌دهند؛ اینها کسانی هستند که راست می‌گویند؛ و (گفتارشان با اعتقادشان هماهنگ است؛) و اینها هستند پرهیزکاران!
خدایا! بر پیامبر و دودمان پاکش درود فرست، و آنگاه که تو رامی‏خوانم و صدایت می‏زنم، صدا و دعایم را بشنو و اجابت کن،و آنگاه که با تو نجوا می‏کنم، بر من عنایت کن.خدایا قلبم را از نفاق و دورویی، و کردارم را از ریا و خودنمایی،و زبانم را از دروغ، وچشمم را از خیانت و بی عفتی پاک کن،همانا تو از خیانت دیده ‏ها و آنچه در سینه ‏ها نهان است خبردارى
پروردگارا! هر خیر و نیکی بر من فرستی، به آن نیازمندم!
خشنودم به اینکه خدا پروردگارم باشد و محمّد(درود خدابر او وخاندانش باد)پیامبرم،و اسلام آیینم و قرآن کتابم، و کعبه قبله‏ ام،و على ولى و امامم،و حسن و حسین و على بن الحسین و محمّد بن على و جعفر بن محمّد و موسى بن جعفر و على بن موسى،و محمّد بن على و على‏ بن محمّد و حسن بن على و حجة بن الحسن که درود خدا بر همه آنان باد پیشوایانم باشند.خدایا! خشنودم به اینکه آنان امامانم باشند،پس مرا مورد پسند و خشنودى ایشان قرار ده زیرا تو بر هر کارى توانایى.

نویسندگان
پیوندها
شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۳، ۰۳:۰۴ ب.ظ

جرم جهنمیان…و پاداش بهشتیان…

جرم جهنمیان سکس و مشروب بود,

و پاداش بهشتیان سکس و مشروب

آیندگان ما به سادگی ما میخندند…

ﺗﻮ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﯽ؟

ﻣﻦ ﻧﻤﯽ ﻓﻬﻤﻢ !

ﻓﺮﻕ ﺣﻮﺭﯼ ﺑﺎ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﭼﻴﺴﺖ ؟

ﻳﮑﯽ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺧﺪﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﻳﮕﺮﯼ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺑﻨﺪﻩ ﯼ ﺧﺪﺍ …

ﺧﺪﺍﻳﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﭘﻴﺮﻭﺍﻧﺶ ﺣﻮﺭﯼ ﺭﺷﻮﻩ ﻣﻴﺪﻫﺪ ﻭ …!

… “صادق هدایت”

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

بررسی : جمله به جمله بررسی کنیم:

: جرم جهنمیان سکس و مشروب بود,

— اولاً : نه هر سکسی حرامه و نه هر مشروبی.

مثلاً آیا حتی صادق هدایت هم سکس با مادر و خواهر را مجاز می داند،

انسان به اقتضای انسانیتش خط قرمزهائی دارد

و خط قرمز خدا، حلال و حرامهای خداست

ثانیاً شرابهای مخدّر دنیا عقل را زائل میکند و انسان را غافل. امّا شراب طهور آخرت نه غفلت می آورد، نه حسرت. و شراب بهشتی انسان را هوشیار می کند نه اینکه عقل او را زائل کند.(صافات، آیه۴۷)

: و پاداش بهشتیان سکس و مشروب،

— پاداش بهشتیان در قرآن بسیار گوناگون است و از لذتهای مادی و معنوی تشکیل می شود و امّا ناآگاهان شهوت پرست تـنها به سکس و مشروب می اندیشند و بقول امیرالمومنین بعضی خدا را برای نعمتهای ظاهری بهشت می پرستند و اینان تاجرانند.

پاداش های معنوی مربوط به روح است و پاداش های مادی مربوط به بدن.

قرار گرفتن در قرب الهی و رحمت او و نیز بودن در جوار انبیاء و صالحین و بزرگان نعمتهایی است که در بهشت انتظار مومنان را میکشد و هیچ لذتی بالاتر از آن برای بهشتیان نیست.

: آیندگان ما به سادگی ما میخندند …

ﺗﻮ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﯽ؟

ﻣﻦ ﻧﻤﯽ ﻓﻬﻤﻢ !

— آیندگان به خداناباوری شما خواهند خندید. آینده از آن اعتقادات منصفانه است . حالا دیدی تو نمی فهمی!!!

: ﻓﺮﻕ ﺣﻮﺭﯼ ﺑﺎ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﭼﻴﺴﺖ ؟

— حوری عروس هزار داماد نیست. در این نگاه، فرق بین ازدواج و فحشا در این است که یکی به اجازه خداوند و دیگری بدون اجازه اوست.

در نگاه برون دینی که مقدمات بحث را نمی بیندو لحاظ نمیکند، خب البته فرقی بین فحشا و ازدواج نیست؛ چون در هر دو، هدف بهره گیری جنسی است. فرقی بین نزول و معامله حلال نیست؛ چون در هر یک طرف چیزی میدهد و دیگری می گیرد و همینطور بعضی از مسائل دیگر.

مهم در این میان آن است که ببینیم نگاه ما با چه رویکردی است.

نگاه دیگران و تمسخر دیگران نیز مهم نیست.

در طول تاریخ، پیروان ادیان که هیچ، خود پیامبران نیز مورد تمسخر بی دینان و کافران قرار می گرفتند.

: ﻳﮑﯽ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺧﺪﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﻳﮕﺮﯼ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺑﻨﺪﻩ ﯼ ﺧﺪﺍ …

— و می خواهی رقیب خدا باشی

: ﺧﺪﺍﻳﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﭘﻴﺮﻭﺍﻧﺶ ﺣﻮﺭﯼ ﺭﺷﻮﻩ ﻣﻴﺪﻫﺪ ﻭ …!

— خدا پیرو ندارد. مخلوق دارد، حرف شنو و نافرمان و مطیع امر خدا خود را حفظ می کند ومنتی به خدا ندارد. در هیچ جای دین مومن پیرو خدا گفته نشده. …

واقعاً او صادق هدایت است یا کاذب ضلالت؟ بیمار روانی ای که به علت درماندگی و ذلتش سرانجام خودکشی می کند.

با نقل از آرمان مهدویت

  • غلامرضا پیرامون

جرم جهنمیان…و پاداش بهشتیان…

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
تجدید کد امنیتی